سه شنبه 20 بهمن 1394

مناسبت

اسكي كنيد تا جوان بمانيد
ورزش اسكي علاوه بر شادي و نشاط بخشيدن به ورزشكار فوايد زيادي هم دارد، اسكي هم بدن را گرم نگه مي دارد و هم تناسب اندام فرد را حفظ مي كند، بسياري از آنهائي كه مي خواهند وزن خود را كم كرده و به حد ايده الي برسند به ورزش اسكي دعوت مي شوند.
اسكي به طور مستقيم روي عملكرد سيستم قلب و عروق تأثير مثبت مي گذارد و گردش خون را تنظيم مي كند . از فشار خون بالا و سكته قلبي تا حد زيادي پيشگيري مي كند.
با سوزاندن چربي ها در اسكي، كلسترول خوب بدن افزايش مي يابد. اسكي قدرت واكنش و عكس العمل را بالا مي برد. اسكي پيري زودرس را از بين مي برد و قدرت جسماني را افزايش مي دهد و توده ماهيچه اي را كاهش و متابوليسم كند بدن را به تعويق مي اندزد.
همين قضيه باعث مي شود تا از اسكي به عنوان ورزش براي جوانتر بودن نام برد.


فرم تمدید کارت مربیگری


کلاس مربیگری درجه 3 در شمشک برگزار می شود
ساوه شمشکی :آموزش اسکی در سال 90 پر کار بود

مرتضی ساوه شمشکی رئیس هیت اسکی استان تهران و رئیس کمیته آموزش با بیان این مطلب که فعالیت زیادی در امر آموزش در زمستان سالجاری صورت پذیرفته گفت : کلاس مربیگری درجه 3 ویژه شهر تهران و مناطق اسکی شمشک، دربندسر و آبعلی و توابع تهران از 18 اسفند به مدت 8 روز در پیست اسکی بین المللی شمشک برگزار میگردد که قبل شدگان میبایست همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 16 در دوره های عملی روی برف و تئوری تخصصی شرکت نمایند . وی افزود : مرحله دوم کلاس از تاریخ 5 فرورئین 91 در پیست شمشک تا 12 ادامه خواهد یافت . شمشکی خاطر نشان کرد : در فصل زمستان 90 فعالیتهای آموزشی اسکی در کل کشور و تهران بسیار پرکار بود .
هیئت اسکی استان تهران از قبول شدگان خواست تا روز 22 اسفند نسبت به تکمیل مدارک خود جهت شرکت در کلاس با مراجعه به دفتر این هیئت اقدام نمایند .

تاريخ  ارسال:جمعه 19 اسفند 1390 - 00:40

کد:26430-1394گزارش تصويري

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به هيئت اسكي استان تهران می باشد.